تبلیغات
a style="display: none;" class="nivo-imageLink" href=' target='_blank'>
وبلاگ شبکه مراکز تولید و توزیع محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی - کتاب های تازه مؤسسه ی شهید کاظمی

امروز:

کتاب های تازه مؤسسه ی شهید کاظمی

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

سلام دوستان؛ وقت به خیر. در ادامه، با کتاب های تازه ی مؤسسه ی شهید کاظمی آشنا می شویم:


داستان جانی که رفت

کتاب دیدم که جانم می رود، حمید داوودآبادی / کتابی که به چاپ هفتم رسید

 رفیقی که خواست و شهید شد، رفیقی که نخواست و ماند!/ نگاه به دفاع مقدس از پنجره رفاقت دو رزمنده نوجوان

زاویه دید، علی اکبر بقاییاین مجموعه تلاش چشمانی کم سوست برای دیدن آنچه برای دیدن ما آفریده اند. زوایه دید تمرین دیدن است وشنیدن اندرزهای هستی. در این کتاب تصاویری بسیار زیباست که با جملاتی زیبا تکمیل می شوند.

از پروانه ها بپرسید، علی اکبر بقاییاین مجموعه حاوی تصاویری زیبا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که گویا پروانه هایی هستند گردا گرد رهبرشان و این تصاویر را جملات زیبایی دراین خصوص همراهی می کنند که با جملاتی زیبا همراه شده اند. این کتاب با جذابیتهای خاص خود میتواند در کاروانهای راهیان نور استفاده شود و همچنین می تواند عیدی خوبی برای نزدیکان و دوستان شما باشد.

این تک جمله ای های زیبا کاری هستند از آقای علی اکبر بقائی که قبلا نیز کتابهایی با عنوانهای زاویه دید، شاهد بیاورم، آب و نان، همه جا همین جاست از همین نویسنده منتشر شده است که مورد استقبال خوب مخاطبین مخصوصا جوانان بوده است.

عیدها اسم دارند، علی اکبر بقایی این مجموعه حاوی تصاویری زیبا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با محتوای عید در جنگ است که با جملاتی زیبا همراه شده اند.این تک جمله ای های زیبا کاری هستند از آقای علی اکبر بقائی که قبلا نیز کتابهایی با عنوانهای زاویه دید، شاهد بیاورم، آب و نان، همه جا همین جاست از همین نویسنده منتشر شده است که مورد استقبال خوب مخاطبین مخصوصا جوانان بوده است. . این کتاب با جذابیتهای خاص خود میتواند در کاروانهای راهیان نور استفاده شود و همچنین می تواند عیدی خوبی برای نزدیکان و دوستان شما باشد.

مجموعه کتابهای شعارهای انقلاب:

اولین کتاب از این مجموعه شعار "مرگ بر آمریکا" می باشد که توسط موسسه شهید کاظمی و با همکاری بنیاد فرهنگی شهید شیرازی منتشر و روانه بازار نشر گردید. شناخت شعارهای انقلاب ا آن هم از زبان رهبرمعظم انقلاب اسلامی، کمک بسیاری خواهد کرد در حفظ این نظام که اوجب واجبات است. این کتاب توسط بنیاد فرهنگی شهید شیرازی و موسسه شهید کاظمی منتشر و روانه بازار نشر گردیده است.

بزودی کتاب فاطمه نگین جهان و جناناین کتاب که حاصل سالها تحقیق استاد محمدرضا اوحدی می باشدحاوی احادیث و روایات و همچنین موارد مطرح شده در شناخت فضائل و کرامات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از منظر اهل سنت می باشد. در این کتاب بیش از یکصدو پنجاه اثر از راویان و نویسندگان اهل سنت استفاده شده است. 

برای دریافت فایل pdf بروشور معرفی کتب، کلیک کنید.

علاقه مندان میتوانند جهت تهیه کتب با شماره های  6 الی 37840844 - 025  تماس و یا از طریق سایتهای ذیل اقدام به خرید نمایند   

وب سایت : www.manvaketab.ir

وب سایت: kazemipub.ir

 رفیقی که خواست و شهید شد، رفیقی که نخواست و ماند!/ نگاه به دفاع مقدس از پنجره رفاقت دو رزمنده نوجوان

کتابی که عنوان «دیدم که جانم می‌رود» نام گرفت و رسیدن آن به چاپ هفتم طی یکسال و نیم نشان داد که ماجراهای این رفاقت سه ساله ظرفیت بالایی برای دیده و خوانده شدن داشته است.

این کتاب را موسسه شهید احمد کاظمی منتشر و در ۳۲۰ صفحه و قیمت 8000تومان وارد بازار کرده است. و از ابتکارات این موسسه این بود که درست در لحظه شهادت شهید مصطفی کاظم زاده کنار مزار مطهرش  از این کتاب رونمایی شد.

 بخش هایی از این کتاب به شرح زیر است:

داخل سنگر کنار یکدیگر دراز کشیدیم. سقف آنقدر کوتاه بود که حتی نمی شد به راحتی نشست. شروع کرد به خنده و با خوشحالی گفت:ا مروز من میرم.
گفتم: اول بگو ببینم این مسخره بازی چیه که از صبح درآوردی؟ مگه تو نبودی که همش می گفتی بیا عکس بگیریم، ولی حالا که من می گم عکس بگیریم، حضرتعالی ناز می کنی؟ که چی من رو جلوی بچه ها ضایع کردی؟

یک دفعه پرید و صورتم را بوسید و با خنده گفت: اصلا ناراحت نشو، فکرش هم نکن. من امروز بعداز ظهر می خوام برم!

تعجبم بیشتر شد، گفتم: خوب کی می خوای تشریف ببری؟ با همان شادی دست‌هایش را به هم مالید و گفت: من…امروز شهید می شم!

فکر کردم این هم از همان شوخی های جبهه ای است که برای همدیگر ناز می کردیم. در حالی که سعی می کردم بخندم،گ فتم :از این شوخی های بی مزه نکن که اصلا خوشم نمی آد، اونم درباره تو.

ولی شوخی نمی کرد. اگر می خواست شوخی کند با قهقهه و خنده همراه بود، حالا چهره اش جدی جدی بود. سعی کردم با چند شوخی مسئله را تمام کنم و حرف را به موضوعات دیگر بکشانم، که گفت:حمید جون دیگه از شوخی گذشته، می خوام باهات خداحافطی کنم. اشک از دیده گانش جاری شد با پشت دست اشک های مروارید گونه اش را پاک کردم و او شروع کرد به توصیه درباره امام…چه کار باید می‌کردم؟

اصلا چه کار می توانستم بکنم؟ مصطفی داشت می رفت؛ تنهای تنها. من اما نمی خواستم بروم. اصلا اهل رفتن نبودم. نه می خواستم خودم بروم و نه می خواستم مصطفی برود. تازه او را کشف کرده بودم. اصلا اینکه کسی با او رفیق شود آزارم می داد. می خواستم مال من باشد فقط و فقط. حالا او داشت می رفت او داشت می شد رفیق نیمه راه.

من که می ماندم! من که اصلا اهل رفتن نبودم. جایم خوب بود. تازه داشتم جای خودم را در دنیا پیدا و اثبات می کردم. یک آن خود خواهی همه وجودم را گرفت. به من ربطی نداشت که مصطفی به چه رسیده و چه خواهد شد. مهم برای من این بودکه ماندن مصطفی، برای من خیلی مهم و با ارزش‌تر بود تا رفتنش. حالا باید چه طوری او را از رفتن منصرف می کردم؟

…بدون شک دست خودش بود. مگر نه این که من نخواستم بروم و نرفتم؟! پس اگر او هم از ته دل به خدا التماس می کرد که نرود، حتما می توانست دل خدا را به دست بیاورد.

پس باید کاری می کردم که نگاه و خواست مصطفی عوض شود. باید با خواست و تمایل او، نظر خدا را هم برمی گرداندم!

بزودی کتاب فاطمه نگین جهان و جناناین کتاب که حاصل سالها تحقیق استاد محمدرضا اوحدی می باشدحاوی احادیث و روایات و همچنین موارد مطرح شده در شناخت فضائل و کرامات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از منظر اهل سنت می باشد. در این کتاب بیش از یکصدو پنجاه اثر از راویان و نویسندگان اهل سنت استفاده شده است.

قسمتهایی از این کتاب بشرح زیر است:

دینوری عالم سنی در 1165 سال قبل در کتاب الامامه به ماجرای حمله عمر به خانه امام علی علیه السلام و اعمال قنفذ مفصل اشاره کرده و حدود 20 نفر از علمای اهل سنت این را نوشته اند بیشتر مطلب با مدارک محکم در کتاب فاطمه نگین جهان و جنان می باشد.

 ابوبکر در وقت جان دادن گفت ای کاش 3 کار نمیکردم 1 : کاش دستور حمله به خانه زهرا را نمیدادم . . . این مطلب را بیش از 30 نفر مورخ قدیمی سنی آورده اند که اسامی آنها در کتاب فاطمه نگین جهان و جنان آمده در ثانی قرآن در آیه 27 سوره نور میفرماید ؛ ای مسلمانان بدون اجازه وارد خانه های یکدیگر نشوید.

حضرت زهرا وقتی انحراف مردم را از راه امام علی دید در مقابل آنها ایستاد چونکه میدانست دین خدا را نابود میکنند فخر رازی مفسر سنی در جلد 10 ص 540 تفسیر کبیر مینویسد عمر بن خطاب در حکومت 10 ساله اش 94 حکم واجب و حلال خدا را تعطیل کرد و حضرت جلوی چنین کسی تا پای جان ایستاد.

طبری و یعقوبی دو مورخ سنی در 1151 سال قبل در کتاب تاریخ خود جلد2 ص 126 و جلد 3 ص 202 ماجرای حمله عمر به خانه حضرت زهرا را آوردهاند عجیب آنکه در کتب تفسیری اهل سنت 100 آیه در شان آن بانو نقل شده که همه آن 100 آیه در کتاب فاطمه نگین جهان و جنان آمده و عمر خانمی را مجروح کرد که در باره او بیش از 100 آیه در قرآن نازل شده است.


نوشته شده در : شنبه 30 فروردین 1393  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

محمد
شنبه 30 فروردین 1393 05:40 ب.ظ
خداییش این شهید کاظمی چقدر پر کاره فکر کنم میخوان ی ساله صد تا کتاب بزنن.دستشون درد نکنه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.