a style="display: none;" class="nivo-imageLink" href=' target='_blank'>
وبلاگ شبکه مراکز تولید و توزیع محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی - مطالب مهر 1392

امروز:

محصولات ضد آمریکایی توزیعی توسط موسسه آرمان

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

موسسه آرمان اقدام به ارائه فهرست بیش از 20 محصول دیجیتال مرتبط با امریکا در سایت خود نموده است
این محصولات را از اینجا ببینید


نوشته شده در : سه شنبه 30 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

تولید نرم افزار چند رسانه‌ای غدیرنامه2

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

درآستانه فرارسیدن عید سعید غدیر؛

نرم افزار چند رسانه‌ای غدیرنامه2 عرضه شد.

بافرارسیدن عید سعید غدیر خم، در جهت ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) نرم افزار چندرسانه ای غدیرنامه تولید شد.

نرم افزار چند رسانه‌ای غدیرنامه، روایتی است متفاوت از واقعه غدیر با ارائه نو و جذاب، به حواشی غدیر و وقایع آن می پردازد.

غدیرنامه محصولی متفاوت برای مخاطبان امروزی می باشد که با استفاده از اینفوگرافیک و تصویرسازی و نمایشنامه به ارائه می پردازد.

از ویژگی های این نرم افزار کوچک سازی کتب مرجع با ارائه جدید و نو استفاده از کارشناسان و غدیرشناسان (دکتر رجبی دوانی و حجت الاسلام انصاری) برشمرد.

از دیگر ویژگی های این نرم افزار ارانه نقشه جغرافیایی و شرح وقایع مسیر کاروان از مدینه تا مکه می باشد.

همچنین نقشه موضوعی خطبه غدیر را می توان نقاط قوت نرم افزار غدیرنامه برشمرد.

همچنین اصول سبک زندگی بر اساس خطبه غدیر  بررسی و تحلیل شده و برای مسلمان امروزی به صورتی خلاقانه ارائه شده است.

پاسخگویی به شبهات غدیر ، نقش منافقین و شیطان، و بررسی غدیر در قرآن و بیان اهل بیت از بخش های دیگر این نرم افزار می باشد.

در نرم افزار غدیرنامه بخش های مناسب برای کودکان نیز قرار گرفته است.

برای تهیه این محصول lمی توانید به سایت monasebat.com مراجعه یا با شماره 66430303 و تماس بگیرید.

موسسه  آسمانه

 


نوشته شده در : دوشنبه 29 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

هدیه نشر آرما برای عید غدیر: کتاب «نام علی در معماری اسلامی ایران»

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

نشر آرما کتاب نفیس «نام علی در معماری اسلامی ایران» را به مناسبت عید غدیر با تخفیف ویژه ارائه می کند.

تلفن های تماس: 09133200945- 03112351709


نوشته شده در : شنبه 27 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

جبهه کتاب فسا 7ساله شد

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

حاشیه‌های مراسم نکوداشت حاج علی اصغر امیدی، معلم پیشکسوت و کتابفروش انقلابی فسا

کتابفروش رکاب زن فسایی

خبر مراسم پنج شنبه شب و تجلیل از "حاج علی اصغر امیدی" را این بار ، قبل از اینکه پوسترهای سطح شهر به گوشمان برسانند، سایت سلام فسا رسانده است. برنامه ای که در آن وعده داده شده از معلم پیشکسوت و کتاب فروش انقلابی فسا تجلیل شود.

جبهه کتاب، این بارهم با صندلی های مورب چیده شده، آماده ی پذیرایی از میهمانانش است و شاید برنامه این قدر با اهمیت بوده که قبل از شروع رسمی و رسیدن بقیه میهمان ها عکاس های جوان را وادار به عکاسی کرده است.

ساعت ۱۹:۳۹ دقیقه است. بعد از تلاوت قرآن، مجری برنامه از فضیلت شب جمعه برایمان می گوید و همزمانی امشب و این دور هم بودن بی شیله پیله را به فال نیک می گیرد. از لا به لای حرف هایی که زده می شود می توان حدس زد میهمان امشب زیاد هم غریبه نیست؛ مجری برنامه و بعضی از مدعوین شاگردی شان را کرده اند و این قدر از کمالات حاج آقا امیدی حرف برای گفتن دارند که این گمان را به یقین نزدیک کند.

محمد حسین فیروزی، مسئول جبهه کتاب بعد از خوش آمد گویی به میهمانان از هفت سالگی جبهه کتاب و فعالیت هایی که این چند وقت در آن اتفاق افتاده است سخن می گوید: از اولین تجلیلی که مهرماه سال گذشته از مرحوم صفرقلی رحمانیان با همکاری موسسه یوسف حسن صورت گرفته، دعوت از محمد مهدی سیار در برنامه ی افتتاحیه جبهه کتاب، اکران جشنواره مردمی فیلم عمار دربیست نقطه از شهرستان، رونمایی از کتاب احمد اولین تولید جبهه کتاب و وعده ی چاپ دوم آن در هفته ی آینده، تجلیل از خانم محمدی دختر، خواهر و همسر شهید- و خانواده ی شهید جلیل شرفی دانشجوی پیرو خط امام در جریان تسخیر لانه جاسوسی- و ...

مسئول جبهه کتاب اقدام اصلی جبهه را شروع سلسله برنامه ی " سنگربان" و تجلیل از شخصیت های مغفول مانده ی دهه های گذشته می داند. رونمایی از کتاب "فسا در آیینه ی مطبوعات" به قلم حسن کهنسال و پاسداشت ایشان ،اولین گام در معرفی این برنامه و نکوداشت حاج علی اصغر امیدی معلم و کتابفروش انقلابی- گام بعدی برای شروع این سلسله برنامه های فرهنگی ست.
فیروزی گذری هم به فعالیت های حاج علی اصغر امیدی می زند و ازضرورت برنامه ی امشب برایمان می گوید.
برنامه تجلیلی ست از مردی که یار همیشگی کتاب بوده و از سال های خیلی دور توزیع دوچرخه ای کتاب و نشریات را درشهرستان شروع کرده است. ایده ی فروش قسطی کتاب و به اشتراک درآوردن ۸۲۰ نفر از همشهری های فسایی در نشریه ی "مکتب اسلام" ، که در سال های حاکمیت طاغوت کار چندان آسانی هم نبوده بخشی از فعالیت های این معلم جوانمرد بوده است.

کم کم دلیل تقارن سالگرد افتتاحیه جبهه کتاب با تجلیل از حاج امیدی هم دستمان می آید. وقتی می فهمیم ایشان در راه اندازی این مجموعه هم حضور داشته و کمک رسان بوده. کتابفروش پیشکسوتی که هنوز هم با وجود کهولت سن و خانه نشین شدن، وقتی از کتاب و کتابخوانی حرف می زند ،برق چشم هایش را می توان دید.

" ایشان از اوتاد هستند،افرادی که در هر عصر و زمانی وجود دارند و دنیا از وجودشان خالی نیست. حاج آقا امیدی عمر با برکتی داشتند و خداوند به برکت عمر ایشان بیفزاید." این جملات را حجه الاسلام طهماسبی امام جمعه ی شهرستان- در وصف حاج امیدی می گویند. بعد هم تقدیر نامه ای که برای تجلیل از ایشان تدارک دیده اند را تقدیم شان می کنند و از جمع خداحافظی می کند تا به همراه جناب انصاری فرمانده ویژه- به برنامه ای دیگر برسند.

» امام جمعه فسا در حال بوسیدن پیشانی حاج امیدی

صحبت های حاج آقا صدیق زمانی شروع می شود که دعای فرج را با حضار زمزمه کرده اند.اولین جمله ای که بر زبانشان جاری می شود کافی ست تا بفهمیم ثمره ی کار حاج امیدی چنین افرادی بوده و هستند: " بنده صدیق هستم، شاگر حاج آقا امیدی. حاج آقا امیدی از دبیران من در دبیرستان ذوالقدر و یکی از مشوقان بنده در انتخاب راه طلبگی بوده اند."
حجه الاسلام صدیق از حال و هوای دوران رکاب زنی حاج امیدی و فروش اقساطی کتاب هایشان می گویند. این که آن زمان همه اهالی از کتابفروشی ایشان فیض می بردند و خیلی ها از طریق همین فروش قسطی توانستند دوره ی کامل تفسیرالمیزان را در کتاب خانه هایشان داشته باشند.

» حجت الاسلام صدیق شاگرد حاج امیدی

" قبلا گفته ام و باز هم تکرار می کنم: تا می توانید قدمی در جهت تربیت نسل جوان بردارید. خدا به کسانی که خدمت می کنند طور دیگری نگاه می کند. کسی که از عمرش سرمایه بگذارد، جبران کننده ی آن خداست و اولین و مهم ترین جبران نسبت به خانواده است. خداوند وعده داده که اگر انسان برای خدا کاری کرد، نسلش را حفظ کند و شما ثمره ی کار حاج امیدی را می توانید در وجود فرزندانشان ببینید که همگی به مراتب بالای علمی رسیده اند.خداوند شرم دارد کسی که مویش را در راه خدا سفید کرده عذاب کند." این ها بخشی از صحبت هایی بودند که حاج آقا صدیق در شناساندن حاج علی اصغر امیدی برایمان ایراد کردند.

» تندیس یادبود سنگربان نخست

نوبت به مراسم تجلیل از حاج امیدی رسیده است. تندیس یادبود ویژه نامه ی سنگربان اولین لوحی ست که ازطرف آقای فیروزی به ایشان داده می شود. قاب پوستر سنگربانان به پاس شصت سال خدمت به عرصه ی علم و ایمان و دیانت ، لوح یادبودی که از طرف امام جمعه و فرماندار ویژه تدارک دیده شده، لوح یادبود اداره ی اوقاف و امور خیریه از محضر حاج آقا محبی ، جزو اولین هدایایی هستند که به کتاب فروش پیشکسوت شهرمان تقدیم می شود.

» اهدای لوح اداره ارشاد و اداره کتابخانه ها

اداره ی ارشاد و کتابخانه های عمومی فسا، تیپ انصارالحجه ،شورای اسلامی شهرستان،کتابداران فسا، حسن کهنسال خبرنگار پیشکسوت فسا ، رضوی بخشدار مرکزی و... هم هدایایی را تهیه کرده اند که به نوبت به ایشان اهدا می کنند.
خاتمه ی برنامه ها همان چند جمله ایست که حاج علی اصغر امیدی برایمان دارند. ایشان تمام این خدمات را لطف و فضل الهی می دانند و برای ما و فرزندانمان آرزوی عاقبت به خیری و بهشت می کنند .

» عکس یادبود سنگربان 1، نکوداشت حاج علی اصغر امیدی

نشریه ی نکوداشت حاج امیدی وقتی به دست میهمانان می رسد که عده ای مشغول ثبت لحظه ها و عکس یادگاری هستند. شاید تیتر درشت نشریه تا حدی گویای و تواضع و گمنامی این پیرمرد باشد که: "اگر اعدامم هم می کردند، این حرف ها را نمی گفتم."

اخبار مرتبط در salamfasa.com


نوشته شده در : پنجشنبه 25 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

فروش ویژه کتاب نشر آرما از عید قربان تا عید غدیر ویژه فروشگاه ها

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

قابل توجه کتابفروشی های شبکه :
 نشر آرما قصد دارد از عید قربان تا غدیر کتابهایش را فقط به فروشگاه ها با شرایطی ارائه نماید ...

دانلود لیست کتب نشر آرما از اینجا


نوشته شده در : دوشنبه 22 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

مسابقه کتابخوانی کلمه طیبه موسسه رواق

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

به گزارش روابط عمومی گروه فرهنگی پژوهشی رواق این گروه به مناسبت روز خانواده در نظر دارد مسابقه كتابخوانی كلمه طیبه را با محوریت كتاب خانواده (مروری بر بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون خانواده )برگزار نماید. كتاب «خانواده»، كتابی است 128 صفحه ای و تماماً از بیانات رهبر معظم انقلاب ، كه ماحصل كار روی بیش از یك صد سخنرانی در جلسات خطبه خوانی عقد، نشست اندیشه های راهبردی با موضوع زن و خانواده، دیدار مداحان در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها و جلسات با بانوان نخبه است.
این كتاب در سبكی نو ارائه شده است به نام: «ساخت یك جلسۀ مطوَّل مَطوی در محضر مقام معظم رهبری».
دیدگاه های منحصر به فرد حضرت حضرت آیت الله خامنه ای در نوع نگاه ایشان به زن و نقش او در خانواده و ارائه دادن الگوی جامع خانوادۀ اسلامی برای جوامع بشری در این كتاب باعث شده است تا مخاطب آن، فقط زوج های جوان نباشند و هركس می خواهد خانواده ای تشكیل دهد، یا تشكیل داده و در ابتدای راه است، یا سال هاست كه زندگی مشترك را شروع كرده و اكنون در فكر زندگی مشترك فرزندان است، می تواند مخاطب آن باشد.چه بسیار زوج هایی كه سراپا مشتاق بودند تا زندگی مشترك را در محضر مولای خود شروع كنند؛ ولی به این آرزو نرسیدند. آنهایی كه با علم به نظر الهی مقتدای خود، مهریه را چهارده سكه و كمتر و حتی مهرالسنـة مقرر كردند، با این آرزو كه اگر شروع با عقدخوانی آقا نیست، حداكثرِ هماهنگی با آهنگ كلام آقا را داشته باشد. حال، هركس خود را از فرزندان معنوی این پدر مهربان و حكیم می داند، شایسته است تمام رفتارها و حالات خود را آنگونه بسازد كه او می خواهد و با رهنمودهای ایشان، خود را در مسیر جادۀ عمل صالح قرار دهد. و به ذره ای، لحظهای، خروج از میدان نظر او راضی یا حتی غافل از آن نباشد.
علاقمندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bookfest.ir و یا با شماره 66381754-021 تماس حاصل نمایندنوشته شده در : شنبه 20 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

3 اثر جدید موسسه آسمان هشتم شیراز

» نوع مطلب : اخبار مراکز ،

موسسه آسمان هشتم شیراز سه اثر جدید از رزمندگان دفاع مقدس این استان منتشر نموده است؛ برای اطلاعات بیشتر به سایت تازه تاسیس این موسسه که در لینکستان وبلاگ قرار دارد مراجعه نمایید ....

نوشته شده در : شنبه 20 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

توافق جدید با شرکت ایده

» نوع مطلب : دبیرخانه ،

عزیزان شبکه
همانطور که مستحضر هستید شبکه از ابتدا با شرکت ایده گستران جهت دریافت نرم افزار فروش کتاب (نسخه حرفه ای) توافقی را داشته است که با 45% تخفیف این نرم افزار به شبکه ارائه شده است. و تا کنون حدود 35 مرکز از این امکان استفاده نموده اند.
هم اکنون توافق جدید شبکه با شرکت ایده امکان خرید نرم افزار فروش نسخه جامع و نرم افزار اشتراک را نیز با تخفیف 45 درصد فراهم می کند.
عزیزان علاقه مند با شرکت مزبور تماس بگیرند.


نوشته شده در : دوشنبه 8 مهر 1392  توسط : دبیرخانه .    نظرات() .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو